Учат преподаватели на комуникация със студентите
Програмата включва интерактивни лекции,
семинарни дискусии и работа по реални казуси, с акцент върху обмен на опит и приложими решения.
Самото обучение е организирано в два модула – за хабилитирани и за нехабилитирани преподаватели. В този за хабилитирани преподаватели, то има за цел да представи съвременни и приложими подходи за ангажиране на аудиторията, ясно представяне на сложни теми и ефективно оценяване. В модула за нехабилитирани преподаватели, целта е да се подпомогне провеждането на упражнения и работа в малки групи чрез съвременни и приложими подходи.
Основните акценти включват използване на
дигитални инструменти за подпомагане на обучението; комуникация със студенти и създаване на позитивна учебна среда; активиране на участниците и управление на динамиката в упражненията; ефективна обратна връзка и ясни критерии за оценяване и други. Курсът за хабилитирани преподаватели е от 9 до 11 юни, Четвърта аудитория на Факултета по дентална медицина. Записването става тук. Обучението за нехабилитирани преподаватели е от 16 до 18 юни на същото място, записването е тук.
Фармацевтичният факултет в Бургас тръгва с 25 студенти
МУ- Варна е първият у нас „Университет за промоция на здраве“
МУ-Пловдив с рекордно висока акредитация
МУ-София представи плазма за рани и „умни“ шини
Започна регистрацията за кандидатстудентските изпити
МУ-Плевен вече с център за извънболнична помощ
МУ-София е сред водещите университети
Български евродепутат с образователен форум
МУ-Пловдив в глобалната платформа за образование