Кампанията е организирана от Българска асоциацията на пострадалите от катастрофи
Clinica.bg
press@clinica.bg
Българската асоциация на пострадалите от катастрофи стартира кампания за заличаване на белези, получени в резултат на катастрофи или изгаряния. Процедурите ще са напълно безплатни, а кампанията ще е с продължителност от шест месеца.
100 млн. души всяка година получават белег в следствие на травма. 15% от тези белези имат психо-социален ефект и водят до нарушаване на ежедневните активности. Затова целта на кампанията е да предостави достъп до лечение на тази група от хората.
В продължение на шест месеца
в специализиран център за лазерна терапия пострадалите при пътно транспортни инциденти ще могат напълно безплатно да се подложат на процедурите, които ще премахнат белезите. По думите на организаторите в кампанията може да се включи всеки, който има белег с размери повече от 2 см. Той трябва да се намира в областта на лицето или откритата част на ръцете. Набирането на пациентите ще се случва от 1 ноември до кроя на месец декември.
Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки. Политика за бисквиткитеСъгласен съм