Пловдивски художници ще подредят свои картини в галерията на УСБАЛО, съобщиха от лечебното заведение
Clinica.bg
press@clinica.bg
Изложба с картини на художници от пловдивската школа, безкористни български творци и невръстни дарители от Школата за приложни изкуства в Ихтиман ще бъде открита в галерията при Лъчетерапевтичния комплекс на УСБАЛО. Тя е част от инициативата „Продължаване". В нея със спектакъл ще се включат и изпълнителите от „Дани денс студио" при Културния център в „Люлин", съобщиха от лечебното заведение.
В реализацията на експозицията са се включили много хора, но тя би била невъзможна без енергията на Бистра Стойчева и Златка Ангелова, а всичко това е направено в името на здравето и живота, с факела на искрицата надежда, убедени са от болницата.
Инициативата „Продължаваме",
както и доброто, имат много лица, благотворителността има много имена – можем да ги припознаем по време на изложбата, категорични са от УСБАЛО.
Изложбата ще бъде открита на 5 юни 2019 г. в 15 часа в Лъчетерапевтичния комплекс на лечебното заведение.
Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки. Политика за бисквиткитеСъгласен съм