Трима лекари от ВМА бяха наградени за постигнати високи резултати при изпълнение на служебните си задължения. Отличията бяха връчени от министъра на отбраната Красимир Каракачанов.
Наградените са д-р Тодор Ганчeв от екипа на Катедра по образна диагностика. Той бе национален командир на 19-тия екип военни медици в Мали. Медицинските специалисти се завърнаха през март. Тогава те получиха отлична оценка от щаба на операцията в Бамако.
Другите наградени са две дами
Това са подполковник д-р Диана Станева-Гочева, която е началник сектор „Военномедицинска евакуация" и д-р Магдалена Баймакова, която е главен асистент в Първа клиника по инфекциозни болести.
Новият здравен министър върна бившият директор на агенцията, който бе отстранен от служебния кабинет заради липса на прозрачност и несправяне с донорството
Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки. Политика за бисквиткитеСъгласен съм