Служители на болницата и близки на пациентите ще имат възможност да се включат в каузата
Clinica.bg
press@clinica.bg
Традиционната акция по даряване на кръв започва утре в „Пирогов". В рамките на 2 последователни дни, 19 и 20 юни, вторник и сряда, служители на болницата и близки на пациенти, които са настанените в лечебното заведение, могат да дарят кръв.
Те ще имат възможност да направят това в зала "проф. Емил Таков". Това е рапортната зала на травматологичния комплекс на втория етаж. Кръводаряването ще се извършва между 10 и 14 часа. Всеки, който желае да се включи в Кампанията на Националния центът по трансфузионна хематология, трябва да носи своята лична карта. Препоръчително е кръводарителите да са закусили и пили кафе.
Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки. Политика за бисквиткитеСъгласен съм