Лекари: Парите за наем да отидат за лекарства
По-рано днес прокуристът на лечебното заведение прокуриста на болницата д-р Ченко Чалъков заяви, че се очаква
в края на май докторите да получат
заработеното за февруари. „Това е основната дейност, по която се работи в момента от Министерство на здравеопазването с ръководството на болницата. Предложени са споразумения с основния кредитор "Кардиолайф" и НАП, където да може да се разсрочат задълженията, да се подпишат... С останалите кредитори имаме подписани споразумителни протоколи за поетапно издължаване на стари задължения и покриване на текущи задължения", каза той, цитиран от БНР.
Медиците обаче се чувстват излъгани и не вярват, докато не видят нещо налице. „Казва, че мрънкаме. Сега, когато корабът потъна, господин министър, вие ни кажете какво да направим - да работим или да се давим", коментират медиците.
Интерактивна карта показва качеството на въздуха
Български имунолози с пробив в Япония
Лятна академия за родители в
И в МБАЛ-Пазарджик търсят медицински сестри
Безплатни хормонални изследвания на реподуктивността
Представят обезболяващи начини за раждане
Еньовден събира студенти от 10 държави във Варна
България ще домакинства Европейски форум на аптечните техници
Разбиха нелегален цех за хормонални препарати