Търсят педиатри за болницата в Смолян
„Областната болница е в стабилно финансово състояние
и ще осигури добро конкурентно възнаграждение, защото отговорността да се запази детското здравеопазване е много по-голяма от финансовите съображения. Отделението е ремонтирано, добре обезпечено и оборудвано, с чудесни условия, с възможности за добра грижа", сочи още д-р Дариткова. Тя отправя горещ призив към колегите й педиатри да се включат със своя капацитет за съхраняване на детското здравеопазване в Смолян.
„Бъдейки съпричастна към тежкото изпитание,
през януари месец на 2018 г. и аз ще се включа в графика на отделението, за да се справим заедно с първоначалното предизвикателство. Болницата се нуждае от работещи педиатри, които да покрият трайно нуждата от специалисти. Проблемът е драматичен и спешен, още повече, че сме в зимен период, в който винаги заболеваемостта е по-висока", допълва още депутатът и приканва заинтересованите й колеги да се свържат с изпълнителния директор на областната болница д-р Марин Даракчиев или да й пишат лично съобщение.
Интерактивна карта показва качеството на въздуха
Български имунолози с пробив в Япония
Лятна академия за родители в
И в МБАЛ-Пазарджик търсят медицински сестри
Безплатни хормонални изследвания на реподуктивността
Представят обезболяващи начини за раждане
Еньовден събира студенти от 10 държави във Варна
България ще домакинства Европейски форум на аптечните техници
Разбиха нелегален цех за хормонални препарати