Ремонтът в детските отделения в болницата спечелиха симпатиите на журито
Clinica.bg
press@clinica.bg
УМБАЛСМ "Н. И. Пирогов" получи престижното отличие "Сграда на годината 2017" в категория здравеопазване. Реконструкцията на детските отделения, осъществена благодарение на Фондация "Америка за България", спечели гласовете на журито.
На официалната церемония наградата получиха изпълнителният директор на УМБАЛСМ "Н. И. Пироогв" проф. Асен Балтов и архитектър на Фондация "Америка за България" арх. Николай Трайков. В тазгодишното издание на националния конкурс "Сграда на годината" участваха над 60 новопостроени и реновирани сгради от цялата страна. Официалната церемония и гала вечеря за връчването на наградите на 14 декември. "Сграда на годината" се организира от "ГРАДЪТ Медиа Груп" под патронажа на Министерството на регионалното развитие и благоустройството с подкрепата на браншовите организации в проектирането и строителството. Националният конкурс е учреден през 2002 г. и е най-значимото събитие в областта на инвестиционните проекти, архитектурата и строителството в България. Целта му е да бъдат отличени най-добрите постижения през годината.
6 млн. от тях ще бъдат поети от държавата за изграждане на хангари за хеликоптерите, останалите 39 млн. за обновяване на центровете за инсулти в областните болници обаче няма да се осигурят
Право на управляващите е да изберат с кого да работят, не мога да се съглася обаче, че една кадрова промяна се обосновава с внушения и неистини, казва проф. Момчил Мавров
Ако ДБ наистина желае разграждане на модела "Борисов - Пеевски" в здравеопазването, защо не иска оставката на управителя на НЗОК, на шефа на ИАМН и на председателя на Здравната комисия
Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки. Политика за бисквиткитеСъгласен съм