Тринадесет писма с произведения само за 13 дни са получени за „Артистичното лице на медицинските специалисти“, съобщиха оттам
Clinica.bg
press@clinica.bg
На голям интерес се радва националната кампания „Артистичното лице на медицинските специалисти". За 13 дни вече са изпратени писма с 13 творци. Това съобщиха от Българската асоциация на професионалистите по здравни грижи (БАПЗГ).
Кампанията се провежда във всички области на изкуството - изобразително изкуство и скулптура, фотография, поезия и проза, хореография и музика, поясниха оттам.
Желаещите са де включат в нея,
могат да изпращат произведения на имейл pressbapzg@gmail.com. На електронната поща могат да бъдат предоставени копия на произведения, имената на твореца, професията и координати за връзка. Крайният срок за включване в „Артистичното лице на медицинските специалисти" е 1 ноември 2026 година.
Всички творби ще бъдат публикувани
в официалната електронна страница на БАПЗГ, във фейсбук страницата на съсловната организация и други. След това жури, начело с художника - лаборант Ванина Кирова, ще подбере най-добрите от тях, с които ще бъде направена национална изложба.
Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки. Политика за бисквиткитеСъгласен съм