Нов модерен фронт офис на НЗОК в Добрич
С осъществяването на проекта
НЗОК и РЗОК-Добрич затвърждават ангажимента си към по-ефективно, прозрачно и ориентирано към гражданите административно обслужване. Новият център ще даде възможност жителите на областта да получават по-бързо необходимата информация и съдействие по въпроси, свързани със здравното осигуряване.
Ръководството на НЗОК изразява благодарност към всички институции и партньори, допринесли за реализирането на инициативата.
На откриването присъстваха
Руслан Томов – областен управител на област Добрич, Владимир Трендафилов – зам.-кмет на град Добрич, представители на договорните партньори на НЗОК от регионалните колегии на Българския лекарски съюз, Българския зъболекарски съюз и Българския фармацевтичен съюз, както и представители на пациентски организации.
„Усилията на всички
в Националната здравноосигурителна каса (НЗОК) са насочени към подобряване на комуникацията с хората и улесняване на достъпа им до административни и здравноосигурителни услуги. В НЗОК последователно работим да бъдем по-близо до гражданите и да отговорим адекватно на техните потребности". Това каза доц. Петко Стефановски, управител на НЗОК, по време на официалното откриване новия Център за административно обслужване в РЗОК-Добрич.
И ДПС поиска оставката на ръководството на НЗОК
Апел за кръводаряване в Силистра
ДБ поиска оставката на подуправителя на НЗОК
Разкриха незаконна продажба на лекарства
Високите технологии във фокуса физикалната медицина
Безплатни ендокринни прегледи в Пловдив
Нова технология повишава безопасността на кръвта
Италиански специалист с лекция за ефекта от лечението
Безплатни прегледи при алерголог в София
Пациентът по каса поскъпнал с 60 лв.
1528 лв. е била средната стойност за болен по КП през миналата година, разликата между най-високия и най-ниския разход е над 90 пъти, показват данните на НЗОК