Традиционният концерт и шествие организира КТ „Подкрепа“ за десета поредна година, съобщиха от синдиката
Clinica.bg
press@clinica.bg
Традиционното шествие и рок-концерт, посветени на деня на труда 1 май организира утре, петък, КТ „Подкрепа", съобщиха от синдиката.
Сборният пункт ще бъде в 10.45 часа пред храма „Света Неделя", след което участниците ще се отправят по бул. "Витоша" и бул. "Патриарх Евтимий", покрай НДК към градинката на музей "Земята и хората".
Мотото на шествието тази година
е: "Сигурност, работни места, заплати! Сега!". Традиционният концерт, който се организира за десета поредна година, ще започне в 12.30 и ще продължи до 22.00 ч., ще е до музея "Земята и хората". На сцената ще излязат легендарни български банди и изпълнители, сред които „Хоризонт", „Дисонанс", „Атлас" „Медикус" с Коцето-Калки и Мартина, Васко Кръпката и „Подуене блус бенд", Милена и други.
В тазгодишното издание на концерта
специални гости на празника ще бъдат талантливите деца от Детската група към Los Pambos DC. Между 12.30 и - 16.30 часа до музей "Земята и хората" ще бъде разположена и информационна шатра на КТ "Подкрепа", където хората ще могат да получат консултации за своите трудови и социални права.
Отличието е признание за дигитализацията на медицинската наука и съвпада с предстоящото откриване на модерен пететажен комплекс в университета, съобщиха от висшето училище
Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки. Политика за бисквиткитеСъгласен съм