Форум за първичната медицинска помощ в Пловдив

Научната програма ще разгледа
ключови аспекти, включително: междупрофесионално сътрудничество и ефективна екипна работа на местно и международно ниво; здравеопазване в мултикултурни общества – комуникация, достъпност и равнопоставеност; въздействието на цифровата трансформация върху практиката, образованието и научните изследвания в семейната медицина.
Участието в конференцията,
която е част от календара за 80-годишнината на МУ-Пловдив, предоставя възможност за обмен на знания, добри практики и създаване на международни партньорства с водещи изследователи от над 30 държави.
Всички приети резюмета се публикуват в научни издания с висока видимост: Избраните резюмета – в European Journal of General Practice (JIF 2.3; Q1 – Medicine, General & Internal); Останалите резюмета – в Eurasian Journal of Family Medicine (индексирано в Scopus). Повече информация за участие може да видите тук.

Майчин дом поема родилките от Перник

Слагат юзди на болниците

94 мисии на спешните хеликоптери

Затвориха заведение заради натровени деца

Ако продължаваме така, системата ще се сгромоляса

Tранспортираха по въздух чужденка от Пирин до София

Още един нелегален дом за възрастни хора

Смени в експертните съвети на МЗ

Безплатни хематологични прегледи в Бургас
