Той ще се проведе на 31 май и е под наслов "Свободен дъх. Свободен дух.", съобщиха от Александровска болница
Clinica.bg
press@clinica.bg
Поход в планината за здраве и срещу пушенето ще се проведе на 31 май. Той се организира от УМБАЛ „Александровска" в партньорство с Българското детско респираторно дружество по повод Международния ден за борба с тютюнопушенето.
Поход в планината ще е с деца, с приятели и с кауза, под надслов „Свободен дъх. Свободен дух."Сборният пункт е пред Боянската църква от 9 часа.
Маршрутът е до хижа „Септември"
на Витоша. Там началникът на Клиниката по педиатрия проф. Гергана Петрова ще изнесе лекция за рисковете от тютюнопушенето, възможностите за превенция сред младите и как да бъдем добрия пример, на който децата ни да подражават.
"Нека отбележим този ден с движение,
знание и грижа за здравето, защото всяка стъпка към природата е и крачка към по-чист въздух и живот без дим", призовават организаторите на похода.
Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки. Политика за бисквиткитеСъгласен съм