Събраха 4500 лв. на концерт за болница
„Изразяваме най-искрени
и сърдечни благодарности към директора на училището Добринка Райкова, към всички преподаватели, както и към всички деца и участници, които вложиха таланти и усилия, за да превърнат този концерт в магия ", каза началникът на отделение д-р Златомира Манолова.
Тя е убедена, че подобни
инициативи не просто помагат, но и вдъхват надежда. „Вашата доброта ни дава сила и ни напомня, че не сме сами в трудностите. Благодарение на Вас ще можем да направим престоя на децата в отделението по-лек и по-приятен", казаха още тя. Лекарката връчи на ръководството на училището благодарствена грамота от името на медицинския екип.
„Нека всички деца, които
участваха в концерта, продължат да носят светлина и добрина в света. Нека Вашето училище винаги бъде място, където добротата расте заедно с Вас. Желая ви здраве, вдъхновение и още много прекрасни инициативи през новата 2025 година", пожела им д-р Златимира Манолова.+
Само един българин на Параолимпиадата
Научно ателие събира учени от МУ-Пловдив
От армията към класната стая
148 г. от смъртта на Юлия Вревска
Зумба шоу на деца с Даун
Упражнения в помощ на жени с рак на гърдата
22 държави на световното за хора с Даун
Благотворителен спектакъл за инвитро
Проф. Такоров стана почетен гражданин