Упражнявайте с любов професията си
Убеден съм, че университетската
болница „Света Марина" - Варна ще продължи пътя си на утвърден високотехнологичен медицински център, който гарантира достъпно, навременно и качествено лечение и диагностика на пациентите от Североизточна България.
Безспорно заслугата за това
е на целия екип - на квалифицираните експерти - университетски преподаватели, национални и регионални консултанти, на всички лекари, специалисти по здравни грижи, лаборанти, санитари и административен персонал.
Оценявам високо Вашия
професионализъм, всеотдайност и загриженост към пациентите.
Продължавайте все така с любов да упражнявате професията си, да вдъхвате надежда на хората, които търсят помощ и подкрепа.
Използвам този повод, за да
благодаря за активно сътрудничество с Медицински университет - Варна, което е пример за постигане на отлични резултати в сферата на здравеопазването - чрез интеграция на наука, технологии, опит и знания.
Вярвам, че Вашите усилия ще
бъдат наградени с повече признателност, удовлетворение и благодарност.
Честит празник!
Нека Света Великомъченица Марина закриля всички!
Честит 24 май, четящи хора!
Българите носим духа на буквите в сърцата си
Гергьовден е – Денят на храбростта
Христос Воскресе!
Да се обърнем към Бог, Той е любов
Цветница е!
Честито Благовещение!
Честит празник, българи!
Истинската свобода е изборът в духовната сфера