Приложението бе отличено с „Награда на бъдещето” на фестивала Webit
Clinica.bg
press@clinica.bg
Националният осигурителен инстут (НОИ) взе приз за приложението си е-болничните на фестивала Webit вчера. В рамките на годишните "Награди на бъдещето" НОИ бе отличен в категория „Best Public Institution in Citizen Interaction"
НОИ взема престижния приз за уеб-приложението „Интегрирана система за електронен обмен на документи и данни", чрез което бе постигнато пълното електронизиране на обмена на данни между лечебните заведения, осигурителите и НОИ за изплащане на парични обезщетения. „Тази награда е за IT и бизнес екипите в НОИ, които реализираха интегрираната система. Тя е авторитетно признание, че с използването на дигиталните решения за по-добро обслужване на потребителите, НОИ се развива в правилната посока“, заяви при получаването на приза управителят на НОИ Бисер Петков.
В категорията „Публична институция с най-добри практики за взаимодействие между администрацията и гражданите“ се удостояват публични администрации и лидери в България и Централна и Източна Европа, които са пионери в използването на дигиталните комуникационни канали за постигане на по-ефективно и прозрачно взаимодействие с гражданите и бизнеса.
Тя се нужда е поставяне на имплант в сърцето, интервенцията се извършва в България, но са необходими 22 хил. лв., които са непосилни за жената и близките й
За съжаление в България акушерският модел на грижа все още не е официално признат и регламентиран, основен проблем е липсата на автономност в практикуването на професията
Този уебсайт ползва “бисквитки”, за да Ви предостави повече функционалност. Ползвайки го, вие се съгласявате с използването на бисквитки. Политика за бисквиткитеСъгласен съм